Detektor wycieków i zamarzania wody z obsługą Wi-fi Honeywell Lyric W1 Wifi

Detektor wycieków i zamarzania wody z obsługą Wi-fi Honeywell Lyric W1 Wifi

350,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 2 - 14 dni

Detektor wycieków i zamarzania wody z obsługą Wi-fi Honeywell to urządzenie bardzo proste w konstrukcji. Wszystkie potrzebne funkcje znajdują się w jednym urządzeniu - wystarczy je połączyć z siecią Wi-Fi i aplikacją Lyric.

Ilość
Dostępny

 

Bezpieczne zakupy

 

Proste zasady zwrotu

 

Darmowa dostawa dla każdego zamówienia!

Detektor wycieków i zamarzania wody z obsługą Wi-fi
 
Nr: Lyric W1 Wifi / Producent: Honeywell
 
Wycieki i zamarznięte rury mogą spowodować w domu poważne szkody. Detektor wycieków i zamarzania wody Lyric W1 Wi-Fi błyskawicznie powiadamia o problemach, a dzięki szybkim działaniom zaradczym możesz uniknąć kosztownych napraw.
    
Zaprojektowany do Twojego domu
Detektor można łatwo zamontować w miejscu o dużym ryzyku spowodowania szkód przez wodę. Świetnie się nadaje do instalacji pod zlewem lub w pobliżu rur w łazienkach, loftach i pomieszczeniach gospodarczych.
 
Poczucie bezpieczeństwa w dowolnym miejscu
Gdy wyciek lub problem z wilgotnością zostanie wykryty, gdy jesteś w domu, rozlegnie się sygnał dźwiękowy.  Natomiast gdy będziesz przebywać poza domem, błyskawicznie otrzymasz powiadomienie na urządzeniu przenośnym. Możesz także skonfigurować wysyłanie powiadomień do znajomych i członków rodziny.
 
Prosta konfiguracja
Dzięki skróconemu przewodnikowi z prostymi krokowymi instrukcjami oraz aplikacji Lyric instalacja zajmuje tylko kilka minut. Na czytelnym wyświetlaczu LED szybko pojawi się informacja o gotowości urządzenia do pracy.
 
Powiadomienia, gdziekolwiek jesteś
 • Niezależnie od tego, czy odpoczywasz w domu, pracujesz w biurze, czy też jesteś na wycieczce, detektor powiadomi Cię o wycieku wody albo przekroczeniu ustawionego limitu temperatury lub wilgotności w domu.
 • Dzięki aplikacji Lyric szybko otrzymasz na urządzeniu przenośnym powiadomienie o wycieku, zamarznięciu wody lub problemie z wilgotnością. W przypadku wykrycia wycieku rozlegnie się sygnał dźwiękowy z wbudowanej syreny o głośności 100 dB, co umożliwi szybkie działanie.
 • Możesz również skonfigurować powiadomienia dla znajomych i członków rodziny o problemach wykrytych w czasie Twojej nieobecności. 
 • Aby uzyskać maksymalny zasięg i pełne poczucie bezpieczeństwa, możesz połączyć w domu wiele detektorów, które będą monitorować wszystkie problematyczne miejsca.
 
Wyjątkowo prosta konfiguracja
 • Wszystkie potrzebne funkcje znajdują się w jednym urządzeniu - wystarczy je połączyć z siecią Wi-Fi i aplikacją Lyric.
 • Nie trzeba korzystać ze skomplikowanych instrukcji i menu ani używać oddzielnych koncentratorów czy kabli zasilających.
 • Znajdujący się w zestawie z detektorem czujnik przewodowy o długości 1,2 m pozwala zwiększyć obszar wykrywania. Czujnik można nawet owinąć wokół zagrożonych wyciekami rur.
 • Dodanie do urządzenia kolejnych przewodów pozwala rozszerzyć zasięg nawet do 150 m.
 • Zestaw z detektorem zawiera trzy baterie AA, które wystarczą nawet na trzy lata. Odpowiedni alert poinformuje Cię o konieczności ich wymiany.

Rozpocznij korzystanie z aplikacji Lyric
 • Detektor można łatwo skonfigurować i obsługiwać przy użyciu aplikacji Lyric — będzie wysyłał informacje, gdy jesteś w domu lub w podróży.
 • W celu ułatwienia tego zadania aplikacja Lyric poprowadzi Cię przez kolejne etapy procesu konfiguracji.
 • Aplikacja obsługuje systemy Android i iOS, więc będziesz otrzymywać powiadomienia na urządzenie przenośne niezależnie od tego, gdzie jesteś.
 • Z detektorem można połączyć wiele smartfonów i tabletów.

 Opakowanie zawiera:
    - Detektor wycieków i zamarzania wody z obsługą Wi-Fi Lyric™ firmy Honeywell
    - Trzy baterie alkaliczne typu AA
    - Opcjonalny czujnik przewodowy
    - Opcjonalny wkręt mocujący


Dane techniczne:

Baterie: 3 alkaliczne typu AA (w zestawie)
Wymiary: kwadrat 78 mm o grubości 32 mm
Masa: 150 g
Klasa ochrony przed wnikaniem ciał obcych: IP44
Alarm dźwiękowy: 100 dBA
Częstotliwość wykrywania wody: 1 raz na minutę
Częstotliwość odczytu temperatury/wilgotności: 1 raz na godzinę
Odczyt temperatury: 0–60°C (32–140°F)
Odczyt wilgotności: 0–100% wilgotności względnej
Alarm temperatury: poniżej 7°C (45°F) lub powyżej 38°C (100°F) – ustawienia domyślne, które mogą zostać zmienione przez użytkownika
Alarm wilgotności: poniżej 20% wilgotności względnej lub powyżej 70% wilgotności względnej – ustawienia domyślne, które mogą zostać zmienione przez użytkownika
Długość opcjonalnego czujnika przewodowego: 1,2 m
Wymagania dotyczące routera Wi-Fi: routery IEEE 802.11 b/g/n, 2,4 GHz
Kwestie prawne: oznaczenie CE
Honeywell

Specyficzne kody

Produkty powiązane: Zobacz kolejne 10 produktów z tej kategorii:

Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło
95.2% kupujących poleca tego sprzedawcę
62 3 z ostatnich 12 miesięcy
Średnia z 65 ocen sprzedaży:
 • Zgodność z opisem 4.9
 • Koszt wysyłki 5
 • Obsługa kupującego 4.8
 • Wszystko ok

 • Ok.

 • Ok.