Darmowa wysyłka
      dla każdego zamówienia!
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Dowiedz się jak je wyłączyć. Polityka prywatności.
Piec kuchenny kuchnia wolnostojąca - Rosa XXL 8,5 kW, La Nordica

Piec kuchenny kuchnia wolnostojąca - Rosa XXL 8,5 kW, La Nordica

9 999,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 2 - 14 dni

Rosa XXL 8,5 kW to nowoczesna włoska kuchnia na drewno z płytą do gotowania i piekarnikiem, wykonana z żeliwa z obudową z emaliowanej stali w czarnym kolorze z elementami czerwieni. Oryginalna budowa doda charakteru każdemu pomieszczeniu.

 

Kuchnia na drewno - Piec kuchenny  - Rosa XXL 8,5 kW, La Nordica


La Nordica to włoska firma produkująca kominki od ponad 50 lat. Firma produkuje ponad 200 produktów do ogrzewania domu: piece, kominki, kuchenki, produkty termiczne oraz kotły na drewno i pellet. Wysokiej jakości, stale innowacyjna gama produktów oraz niezmienna tradycja produkcji stawia włoską markę w czołówce branży.


Rosa XXL 8,5 kW to nowoczesna włoska kuchnia na drewno z płytą do gotowania i bardzo dużym piekarnikiem, wykonana z żeliwa z obudową z emaliowanej stali w czarnym kolorze z elementami czerwieni. Oryginalna budowa doda charakteru każdemu pomieszczeniu.

 

b_shop4_159.jpg

 


 

Wysokiej jakości materiały

 

Głównym celem przy produkcji kominków La Nordica jest dbałość o materiały najwyższej klasy. 
 
Żeliwo - Kominki i inne urządzenia grzewcze wykonane są z najlepszego żeliwa. Dzięki wysokiemu współczynnikowi naprężenia termicznego, żeliwo zachowuje niezmieniony kształt, dzięki czemu jest idealnym materiałem na piece - odporne na ciepło i uderzenia oraz idealne do oddawania ciepła przy przedłużonej dyfuzji w pomieszczeniu. W pełni nadaje się do recyklingu, a zatem jest przyjazne dla środowiska. 


Majolika - Kolejnym materiałem jest majolika. To ręcznie robiona włoska ceramika z której firma produkuje kafle na piece. Ręczna produkcja gwarantuje niepowtarzalność każdego piecyka.

 

 


Nordiker - Aby wytwarzać produkty ogniotrwałe, La Nordica-Extraflame opatentowała Nordiker, specjalny wysoce odporny materiał umożliwiający osiągnięcie bardzo wysokich temperatur spalania. Nordiker jest bezpieczny w użyciu, łatwy w utrzymaniu i niezwykle trwały. Dla klientów wybór produktu wykonanego z Nordiker oznacza łatwiejszą obsługę, atrakcyjny wygląd i mniejszą emisję. 

Racjonalne podejście do ekologii 

Drewno i pellety to naturalne, odnawialne i potencjalnie niewyczerpane paliwa które stają pozwalają na zabezpieczenie ekosystemu, który jest już narażony na emisje wynikające z innej działalności człowieka. W przeciwieństwie do tego, co dzieje się z paliwami kopalnymi, ilość CO2 emitowanego podczas spalania biomasy jest równa CO2 pochłoniętego przez drzewo podczas jego wzrostu. W rzeczywistości, ropa i gaz ziemny uwalniają węgiel nagromadzony przez miliony lat w krótkim czasie, co powoduje nierównowagę środowiskową, znaną jako „efekt cieplarniany”. Natomiast spalanie drewna nie powoduje wzrostu ilości CO2 w powietrzu, a zatem nie powoduje niebezpiecznych zmian klimatycznych. Firma posiada również certyfikat Ecodesign. 


Autorskie rozwiązania i technologie 

Włoska firma podczas ponad 50-cio letniej produkcji pieców wypracowała sobie wiele autorskich rozwiązań. Jednym z nich jest ASC czyli system aktywnego spalania który jest układem połączeń, który umożliwia pobieranie powietrza do spalania z zewnątrz. Kolejnym jest system dopalania PCS który dzięki systemowi powietrza wtórnego / trzeciorzędowego umożliwia dopalanie, które znacznie zmniejsza emisje. To tylko kilka z wielu nowoczesnych technologii zastosowanych w piecach La Nordica. 


Funkcje:  
 
• Emaliowana okładzina zewnętrzna
• Drzwi i front z polerowanego żeliwa
• Podwójne szklane drzwi przeciwpożarowe
• Duży emaliowany piekarnik 78 l
• Górna płyta grzewcza i pierścienie z polerowanego żeliwa.
• Ogniotrwałe palenisko
• Szuflada na drewno
• Chromowana podstawa piekarnika

 

Moc maksymalna : 10 kW
Moc nominalna : 8,5 kW
Ogrzewana kubatura : 244 m3
Sprawność : 85 %
Zużycie drewna:
2,3 kg/h
Średnica wyjścia spalin : 150 mm
Wymiary ( szer. x wys. x głęb.): 1074 x 861 x 669 mm
Waga : 202 kg
Rodzaj paliwa: drewno, brykiet
Producent: La Nordica
Kraj produkcji: Włochy
Kształt szyby: prosta
Powietrze pierwotne: tak
Powietrze wtórne : tak
Palenisko : żeliwo
Wymiary piekarnika :
436 x 418 x 430 mm

 

Masz pytania?

 

Zadzwoń.

 

Zrobimy wszystko aby spełnić Twoje oczekiwania.   

 

Opis

Moc (kW)
8 kW

Specyficzne kody

Produkty powiązane: Zobacz kolejne 10 produktów z tej kategorii:

Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło