Kominek piec kuchenny kuchnia Viki 10,5 kW

Piec kuchenny kuchnia Victoria Viki 10,5 kW

3 990,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 2 - 14 dni

 Kominek piec kuchenny kuchnia Viki 10,5 kW

Victoria to firma powstała w 2004 r. specjalizująca się w produkcji urządzeń grzewczych na rynku Niemieckim. Wyróżnia ją wysoka jakość oraz duża gama produktów z dostępnym europejskim certyfikatem Ecodesign, który zapewnia niski stopień emisji zanieczyszczeń.

Ilość
Dostępny

 

Bezpieczne zakupy

 

Proste zasady zwrotu

 

Darmowa dostawa dla każdego zamówienia!

Kominek piec kuchenny kuchnia Viki 10,5 kW

Victoria to firma powstała w 2004 r. specjalizująca się w produkcji urządzeń grzewczych na rynku Niemieckim. Wyróżnia ją wysoka jakość oraz duża gama produktów z dostępnym europejskim certyfikatem Ecodesign, który zapewnia niski stopień emisji zanieczyszczeń.

Piece kuchenne to idealna opcja dla osób, które oprócz ogrzania mieszkania chcą mieć możliwość użycia pieca jako kuchenki. Moc prezentowanych piecy wystarczy, by dobrze spełniały one obie te funkcje. Na górze piecyka znajduje się płyta grzewcza, na której, dzięki dobremu przepływowi temperatury, można gotować, a dodatkowo obok paleniska znajduje się piekarnik w którym można jednocześnie piec. Pozwala to na oszczędność energii, a certyfikat ECO design zapewnia bezpieczeństwo i ekologiczność kuchni grzewczych.

Co to Ecodesign?

Ecodesign (znany też jako ekoprojekt) to dyrektywa parlamentu europejskiego dotycząca wymagań energetyczno-emisyjnych dla kotłów CO. Ekoprojekt określa wymagania szerzej niż podział na dotychczasowe klasy. Aby kocioł otrzymał certyfikat 5 klasy musi spełnić wymagania normy dla pracy z nominalną mocą.

Ecodesign wymaga od nowoczesnego kotła aby zapewnił wysoką sprawność działania oraz niski stopień emisji zanieczyszczeń podczas całego okresu użytkowania.

Dlaczego standard Ecodesign jest ważny?

By piecyk zainstalowany w Twoim domu był jak najbardziej energooszczędny i bezpieczny, ważne jest zwracanie uwagi na posiadanie przez niego wszystkich aktualnych standardów i odpowiednich certyfikatów.

Cechą piecyków Victoria jest wysoka klasa energetyczna, dobra jakość wykonania, certyfikat Ecodesign, oraz cała gama wzorów do wyboru. Kominki Victoria to produkty, które będą służyć w Twoim domu przez długi czas.

Specyfikacja: 

Moc:

10,5 kW

Sprawność:

76,58%

Zużycie drewna:

3,18 kg/h

Wymiary (wys. x szer. x gł.):

874 x 930 x 623 cm

Waga brutto:

157 kg

Masz pytania?

Zadzwoń.

Zrobimy wszystko aby spełnić Twoje oczekiwania.

Opis

Moc (kW)
9 kW

Specyficzne kody

Produkty powiązane: Zobacz kolejne 2 produktów z tej kategorii:

Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło