Darmowa wysyłka
      dla każdego zamówienia!
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Dowiedz się jak je wyłączyć. Polityka prywatności.
Piec kuchenny kuchnia Victoria LUX 9 kW

Piec kuchenny kuchnia Victoria LUX 9 kW

4 890,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 2 - 14 dni

 Kominek piec kuchenny kuchnia Victoria LUX 9 kW

Victoria to firma powstała w 2004 r. specjalizująca się w produkcji urządzeń grzewczych na rynku Niemieckim. Wyróżnia ją wysoka jakość oraz duża gama produktów z dostępnym europejskim certyfikatem Ecodesign, który zapewnia niski stopień emisji zanieczyszczeń.

Kominek piec kuchenny kuchnia Victoria LUX 9 kW

Victoria to firma powstała w 2004 r. specjalizująca się w produkcji urządzeń grzewczych na rynku Niemieckim. Wyróżnia ją wysoka jakość oraz duża gama produktów z dostępnym europejskim certyfikatem Ecodesign, który zapewnia niski stopień emisji zanieczyszczeń.

Piece kuchenne to idealna opcja dla osób, które oprócz ogrzania mieszkania chcą mieć możliwość użycia pieca jako kuchenki. Moc prezentowanych piecy wystarczy, by dobrze spełniały one obie te funkcje. Na górze piecyka znajduje się płyta grzewcza, na której, dzięki dobremu przepływowi temperatury, można gotować, a dodatkowo obok paleniska znajduje się piekarnik w którym można jednocześnie piec. Pozwala to na oszczędność energii, a certyfikat ECO design zapewnia bezpieczeństwo i ekologiczność kuchni grzewczych.

Co to Ecodesign?

Ecodesign (znany też jako ekoprojekt) to dyrektywa parlamentu europejskiego dotycząca wymagań energetyczno-emisyjnych dla kotłów CO. Ekoprojekt określa wymagania szerzej niż podział na dotychczasowe klasy. Aby kocioł otrzymał certyfikat 5 klasy musi spełnić wymagania normy dla pracy z nominalną mocą.

Ecodesign wymaga od nowoczesnego kotła aby zapewnił wysoką sprawność działania oraz niski stopień emisji zanieczyszczeń podczas całego okresu użytkowania.

Dlaczego standard Ecodesign jest ważny?

By piecyk zainstalowany w Twoim domu był jak najbardziej energooszczędny i bezpieczny, ważne jest zwracanie uwagi na posiadanie przez niego wszystkich aktualnych standardów i odpowiednich certyfikatów.

Cechą piecyków Victoria jest wysoka klasa energetyczna, dobra jakość wykonania, certyfikat Ecodesign, oraz cała gama wzorów do wyboru. Kominki Victoria to produkty, które będą służyć w Twoim domu przez długi czas.

Specyfikacja: 

Moc:

9,27 kW

Sprawność:

76,58%

Zużycie drewna:

2,77 kg/h

Wymiary (wys. x szer. x gł.):

907 x 900 x 645 cm

Waga brutto:

220 kg

Masz pytania?

Zadzwoń.

Zrobimy wszystko aby spełnić Twoje oczekiwania.

Opis

Moc (kW)
9 kW

Specyficzne kody

Produkty powiązane: Zobacz kolejne 10 produktów z tej kategorii:

Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło