Kocioł klasa 5 - EKO-D Zgoda Wieprz 16 kW - 1

Kocioł klasa 5 - EKO-D Zgoda Wieprz 16 kW na węgiel groszek

12 900,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 2 - 14 dni
Kotły Zgoda Wieprz posiadają prostą i bezawaryjną konstrukcję, która umożliwia transport pieca. Dodatkowo, funkcjonalność pieca jest jak najbardziej przyjazna dla użytkownika. Łatwe czyszczenie wymiennika, prosta obsługa i konserwacja zapewnią bezproblemowe funkcjonowanie urządzenia.
Ilość
Dostępny

 

Bezpieczne zakupy

 

Proste zasady zwrotu

 

Darmowa dostawa dla każdego zamówienia!
Nowoczesny kocioł piątej klasy -  EKO D Zgoda Wieprz 16 kW


Dlaczego klasa piąta jest ważna?
Najnowsze rozporządzenie ministra rozwoju nakazuje sprzedaż kotłów jedynie z najwyższą, piątą klasą. Klasy kotłów to system, który determinuje ich emisję spalin. Nowoczesne kotły 5 klasy wydzielają najmniejszą ilość spalin, oraz są wysoce sprawne i najwyższej jakości.

Jak działają kotły 5 klasy?
Kotły 5 klasy to nowoczesne urządzenia, w których zastosowano innowacyjne rozwiązania pozwalające na ich długotrwałą pracę. Niska emisyjność pieca na ekogroszek 5 klasy pozwoli na najbardziej ekologiczną pracę, a dobra izolacja termiczna pozwoli na pełne wykorzystanie mocy pieca. Kotły z tą klasą są niskoemisyjne i oddają najmniej szkodliwych substancji do powietrza.

Ekonomiczne funkcje
Nowoczesne kotły Zgoda Wieprz zużywają mniej paliwa i posiadają możliwość podłączenia do bojlera, dzięki któremu uzyska się ciepłą wodę bez dodatkowych wydatków. Kotły Zgoda Wieprz to idealna opcja dla domów, lokali użytkowych, czy pawilonach handlowych.

Łatwe i niewymagające użytkowanie
Kotły Zgoda Wieprz posiadają prostą i bezawaryjną konstrukcję, która umożliwia transport pieca. Dodatkowo, funkcjonalność pieca jest jak najbardziej przyjazna dla użytkownika. Łatwe czyszczenie wymiennika, prosta obsługa i konserwacja zapewnią bezproblemowe funkcjonowanie urządzenia.

wieprzgg1111 v.png

Podajnik ślimakowy

Kocioł jest wyposażony w podajnik ślimakowy firmy Pancerpol. Jego działanie polega na automatycznym przesuwaniu opału poprzez tłok do paleniska. podawaniu konkretnej ilości paliwa poprzez tłok, który po zaprogramowaniu przez użytkownika dostarcza opał do pieca. Taki podajnik działa podobnie do ręcznego wrzucenia opału do pieca. Może być zainstalowany lewo i prawostronnie. Jego dużą zaletą jest możliwość dopasowania się do wymagań użytkownika

Dofinansowanie na kocioł 5 klasy
Przy skupie takiego urządzenia można skorzystać z dofinansowania. Więcej informacji na temat dotacji można uzyskać tutaj.

Certyfikaty i wymogi 
Kocioł wyposażony w podajnik ślimakowy, spełnia wymogi klasy 5 zgodnie z PN-EN 303 - 5:2012 nr 143/2019 potwierdzone badaniami w IChPW w Zabrzu oraz Świadectwo o nr S/7/2020/ED potwierdzone badaniami Centrum Badań "SORBCHEM" Sp. z o.

Zrzut ekranu 2021-03-23 o 12-58-36.png


Gwarancja na urządzenie
Urządzenie posiada 5 lat gwarancji na szczelność wymiennika ciepła, 2 lata na pozostałe elementy i sprawne działanie kotła.

Funkcje i zalety: 

 • konstrukcja ułatwiającą transport (umożliwiająca zdemontowanie palnika wraz z zasobnikiem),
 • proste czyszczenie wymiennika,
 • możliwość współpracy z bojlerem na ciepłą wodę w okresie letnim, 
 • ekologiczne i ekonomiczne spalanie, 
 • prosta obsługa i konserwacja. 
 • automatycznie podajnik paliwa i regulacja temperatury.
 • wymiennik ciepła wykonany z atestowanej stali kotłowej o grubości 6 mm (P265GH)* możliwość wykonania wymiennika ciepła z atestowanej stali kotłowej o grubości 8 mm (P265GH)* 


 

 

Dane techniczne:

 

Zrzut ekranu 2021-03-23 o 12-48-11.png

  

Masz pytania?

Zadzwoń.

Zrobimy wszystko aby spełnić Twoje oczekiwania.   

 

Opis

Moc (kW)
16 kW

Specyficzne kody

Produkty powiązane: Zobacz kolejne 3 produktów z tej kategorii:

Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło
95.7% kupujących poleca tego sprzedawcę
69 3 z ostatnich 12 miesięcy
Średnia z 72 ocen sprzedaży:
 • Zgodność z opisem 4.9
 • Koszt wysyłki 5
 • Obsługa kupującego 4.8
 • Wszystko ok

 • Ok.

 • Ok.