Darmowa wysyłka
      dla każdego zamówienia!
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Dowiedz się jak je wyłączyć. Polityka prywatności.
Piec kominek wolnostojący - Chamane ECO, 10 kW, Invicta

Piec kominek wolnostojący - Chamane ECO, 10 kW, Invicta

5 099,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 2 - 14 dni

Piec kominek wolnostojący - Chamane 10 kW, Invicta to nowoczesny kominek w całości wykonany ze stali. Posiadadużą wizję ognia prezentującą palenisko oraz ciekawy futurystyczny kształt. Piec jest przystosowany do domów energooszczędnych, wyposażonych w wentylację z odzyskiem ciepła.

Piec kominek wolnostojący - Chamane 10 kW, Invicta

Invicta to francuska marka produkująca piece na drewno istniejąca na rynku od 1924r. Produkując rocznie ponad 115 tysięcy piecy na drewno jest jedną z wiodących marek na europejskim rynku kominków. W swojej ofercie posiada wiele produktów takich jak piece na drewno, piece na pellet, wkłady kominkowe, grille oraz dekoracje i meble. Firma posiada cztery zakłady produkcyjne oraz nowoczesną hutę i odlewnie, co sprawia że proces produkcji jest autonomiczny a co za tym idzie wysoko kontrolowany i najwyższej jakości.

 

Piec kominek wolnostojący - Chamane 10 kW, Invicta to nowoczesny kominek w całości wykonany z żeliwa. Posiadadużą wizję ognia prezentującą palenisko oraz ciekawy futurystyczny kształt. Piec jest przystosowany do domów energooszczędnych, wyposażonych w wentylację z odzyskiem ciepła.

 

Invicta/Galeria kominków

Specyficzne kody

Produkty powiązane: Zobacz kolejne 10 produktów z tej kategorii:

Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło