Darmowa wysyłka
      dla każdego zamówienia!
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Dowiedz się jak je wyłączyć. Polityka prywatności.
Piec na pellet Eva Calor - Silence z nadmuchem 11 kW

Piec na pellet Eva Calor - Silence z nadmuchem 11 kW

13 515,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 2 - 14 dni

Piec na pellet - Silence z nadmuchem 11 kW

Zaawansowana konstrukcja żeliwnego wymiennika umożliwia ultra cichą pracę piecyka w trybie konwekcji naturalnej z wyłączonym wentylatorem nadmuchowym. Silence wyposażono w hermetycznie zamkniętą komorę spalania.

Piec na pellet - Silence z nadmuchem 11 kW

  

EVA Calor jest włoskim producentem wolnostojących piecyków na pellet. Piecyki Eva Calor to produkty, których eksploatacja jest ekologiczna, głównie ze względu na zastosowanie odnawialnego paliwa jakim jest pellet. Wszystkie urządzenia spełniają najbardziej rygorystyczne normy emisji spalin oraz zapewniają maksymalnie wygodne i ekonomiczne użytkowanie.

Połączenie tradycji z nowoczesnością i technologią zaowocowało stworzeniem całej gamy automatycznych, bezobsługowych piecyków na pellet, które pozwalają cieszyć się magią żywego ognia bez zbędnych zabiegów: gromadzenia, rozdrabniania, rozpalania i podkładania kawałków drewna.

Posłuchaj ciszy

Zaawansowana konstrukcja żeliwnego wymiennika umożliwia ultra cichą pracę piecyka w trybie konwekcji naturalnej z wyłączonym wentylatorem nadmuchowym. Silence wyposażono w hermetycznie zamkniętą komorę spalania. Żeliwna komora spalania i część obudowy, górny wylot spalin, zdejmowany uchwyt, szklane drzwi - to cechy zewnętrzne wyróżniające ten model. Pozostała część obudowy jest wykonana z wysokiej jakości stali malowanej (dostępne kolory: czarny, czerwony, beżowy). W zestawie: pilot zdalnego sterowania i moduł Wifi do kontroli zdalnej.

Duża moc i energooszczędność

Ekonomiczne rozwiązanie jakim jest paliwo w postaci peletu pozwala na realną oszczędność. Duża moc i energooszczędność to rozwiązania które zapewnią najtańszą a zarazem skuteczną moc grzewczą.

Jakość wykonania

Włoska stal z której wykonana jest komora spalania, jest dobrym dystrybutorem ciepła a dzięki użyciu najlepszej jakości metalu, mamy pewność, że piecyk będzie służył nam jak najdłużej.

Duży zasobnik peletu

Duży zasobnik pelletu - 15 kg - pozwala na ciągłą pracę urządzenia nawet do 23h. Piecyk posiada wbudowany popielnik, palenisko ze stali INOX, zintegrowany z czujnikiem temperatury pomieszczenia termostat i programator tygodniowy.

Dwa tryby pracy

Każdy z piecyków posiada dwa tryby pracy:

Manual - tym trybie urządzenie może pracować z dowolną mocą aż do osiągnięcia żądanej temperatury, po jej osiągnięciu zmniejsza moc do minimalnej i pracuje dalej z tą mocą. Dzieje się to dzięki wbudowanemu czujnikowi temperatury.

Chrono - tryb programowania tygodniowego, w tym przypadku ustawiamy w sterowniku harmonogram czasu pracy i i cieszymy się pełną funkcjonalnością piecyka, dzięki wbudowanemu czujnikowi temperatury.

Funkcje i zalety:

- modulowana moc grzewcza

- nadmuch powietrza

- termostat

- automatycznie rozpalanie

- programator tygodniowy

- duża pojemność zbiornika na pellet (15 kg)

- funkcja stand-by

- wbudowany popielnik

- stalowe drzwi z dużą wizją ognia

- długi czas pracy na jednym załadunku

- opcjonalnie : moduł do sterowania WIFI, pilot zdalnego sterowania, płyta ochronna na podłogę

Do wybory trzy warianty kolorystyczne: Red, White, Black

Moc grzewcza: min. 4 - max. 11 kW
Sprawność: 87 - 89 %
Ogrzewana kubatura: 180 - 270 m3
Zasobnik na pelet: 15 kg
Zużycie paliwa: od 0,9 do 2,3 kg/h
Średnica wyjścia spalin: 80 mm
Wymiary (szer. x głęb. x wys.): 51 x 60,8 x 113,7 cm
Waga: 240 kg
Rodzaj paliwa: pellet

 

Masz pytania?

Zadzwoń.

Zrobimy wszystko aby spełnić Twoje oczekiwania.   

Opis

Moc (kW)
11 kW

Specyficzne kody

Produkty powiązane: Zobacz kolejne 10 produktów z tej kategorii:

Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło