Darmowa wysyłka
      dla każdego zamówienia!
Wkład elektryczny Dimplex - Opti-V double

Wkład elektryczny Dimplex - Opti-V double

18 490,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 14 - 21dni
  • Czas wysyłki: 2-5 dni robocze

Ilość
Dostępny

Wkład elektryczny Dimplex - Opti-V double

  

KOMINEK ELEKTRYCZNY Z TECHNOLOGIĄ ,, OPTI-V" DOUBLE

 

OGIEŃ JESZCZE NIGDY NIE BYŁ TAK REALNY !!!

 

Prawdziwie magiczny efekt płomieni,najnowsze rozwiązanie które bazuję na technice wykorzystywanej przez iluzjonistów, zwanej Duchem Peppera.

 

Kominki elektryczne z efektem Opti-V® to kolejny krok w rozwoju technologii iluzji płomienia.

 

Płomienie uzyskiwane za pomocą technologii Opti-V w naturalny sposób skaczą po polanach paleniska, sypiąc iskrami, zaś samo palenisko wydaje się trójwymiarowe, bardzo przestrzenne i głębokie.

 

Opatentowana technologia uzyskiwania płomienia bazuje na połączeniu obrazu prawdziwego ognia, wyświetlanego na ekranie LCD wysokiej rozdzielczości i techniki wykorzystywanej przez iluzjonistów, zwanej Duchem Peppera. Technika ta polega na wykorzystaniu systemu luster ustawionych w stosunku do siebie pod odpowiednim kątem, zwielokrotniających wyświetlany na nich obraz. Dzięki takiemu połączeniu palenisko wydaje się niezwykle przestrzenne a płomienie zyskują wrażenie trójwymiarowości. Wrażenie naturalności dodatkowo wzmaga delikatnie sączący się z głośników dzwięk trzaskających polan.

 

Podwójne złudzenie.

 

Dwa modele kominków z najnowszym efektem Opti-V® to nowoczesne w swojej stylistyce rozwiązania przeznaczone do zabudowy w ścianie. Pierwsza propozycja to Opti-V® PGF-10, który został oparty o ekran LCD full colour o przekątnej 22” i rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli.  Optymalny rozmiar (736mm x 445mm x 320mm) pozwala na doskonałe dopasowanie do przestronnych i kameralnych wnętrz. Druga propozycja zdecydowanie lepiej sprawdzi się w większych pomieszczeniach, gdyż jej wymiary to 1356mm x 445mm x 320mm.

 

W modelu Opti-V® PGF-20,  efekt ognia wyświetlany jest na dwóch ekranach LCD o takich samych parametrach technicznych jak w przypadkach mniejszego, siostrzanego modelu.

 

DWA MONITORY  ROZDZIELNOŚCI  HD 1920*1080 (MOC 22W)

 

Ogień potrafi nadać wnętrzu niepowtarzalny klimat. Dlatego producenci kominków elektrycznych szukają coraz to nowszych rozwiązań i technologii, aby skutecznie oszukać gości podziwiających wizualizację i zastanawiających się czy to iluzja, czy może prawdziwe płomienie. Technologia Opti-V® sprawia, że finalny efekt jest na tyle realny, iż jego „elektryczność” zdradza jedynie umiejscowienie kominka i brak specyficznego zapachu palonych polan.

 

Dane techniczne:

  

Waga (kg): 40 kg
Trójwymiarowy efekt płomienia Opti-myst: tak
Zbiornik na wodę: -
Moc efektu płomienia: -
Kategoria: kominek ścienny
Kabel z wtyczką tak
Moc grzewcza (kW): -
Efekt płomieni niezależny od trybu grzania: tak
Pobór energii przez efekt optyczny (W): 64 W
Kolor: czarny
Termowentylator: -
Palenisko: płonące polana
Przełącznik mocy grzewczej: -
Pilot zdalnego sterowania: tak
Termostat: -
Wysokość (mm): 445 mm
Szerokość (mm): 1356 mm
Głębokość (mm): 320 mm
Gwarancja: 24 miesiące
Dimplex
5 Przedmioty

Specyficzne kody

Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło