Darmowa wysyłka
      dla każdego zamówienia!
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Dowiedz się jak je wyłączyć. Polityka prywatności.
Klimatyzator przenośny Dimplex PC 35AMB  3,5kW

Klimatyzator przenośny Dimplex PC 35AMB 3,5kW

2 099,00 zł
Brutto Natychmiastowa wysyłka.

Klimatyzator przenośny Dimplex PC 35AMB 3,5 kW

Klimatyzatory mobilne to urządzenia zapewniające klimatyzację​ pomieszczenia w którym się znajdują. Od popularnych klimatyzatorów klasycznych typu ,,split'', różni ich możliwość dobrowolnego umiejscowienia, nie potrzebują specjalnego montażu, są małe, a przede wszystkim przenośne, co pozwala na zmianę miejsca użytkowania.

Dobry klimatyzator przenośny powinien dobrze chłodzić, być wydajny i przyjazny dla środowiska.

Klimatyzator przenośny Dimplex PC 35AMB 3,5 kW

Zbliża się gorące lato! Wybierz klimatyzator przenośny Dimplex PC 35AMB

Chcesz mieć pewność, że latem w Twoim domu problemem nie będzie zbyt wysoka temperatura, a nie chcesz montować kosztownego i głośnego klimatyzatora?

Dzięki klimatyzatorowi Dimplex tegoroczne gorące lato nie będzie dla Ciebie problemem.  Wybór klimatyzatora przenośnego Dimplex to gwarancja zapewnienia sobie chłodnego lata w pracy, w domu czy innym miejscu.

                             

Co to klimatyzator przenośny?

To mobilne urządzenie zapewniające klimatyzację​ pomieszczenia w którym się znajdują. Od popularnych klimatyzatorów klasycznych typu ,,split'', różni ich możliwość dobrowolnego umiejscowienia, nie potrzebują specjalnego montażu, są małe, a przede wszystkim przenośne, co pozwala na zmianę miejsca użytkowania.

Dobry klimatyzator przenośny powinien dobrze chłodzić, być wydajny i przyjazny dla środowiska.

Klimatyzator domowy - odpowiednia temperatura w upalne dni dla każdego

 Klimatyzator przenośny Dimplex PC 35AMB zapewnia schłodzenie pomieszczenia do 40 m2. By móc cieszyć się z chłodu w gorące dni, potrzeba jedynie okna czy balkonu, by zainstalować rurę odprowadzającą powietrze. Nie potrzeba specjalnego montażu, czy odpowiedniego pomieszczenia. Przenośny klimatyzator można umieścić wszędzie, a co najważniejsze, można zmienić jego lokalizację! Pozwala to na zapewnienie odpowiedniej temperatury w każdym miejscu. Klimatyzator Dimplex można również umieścić na zewnątrz (np. na balkonie) a rura w którą jest wyposażony będzie doprowadzać chłodne powietrza. Pozwala to wygłuszyć pracę wentylatora.

Moc która pozwala na szybkie chłodzenie

Klimatyzator domowy posiada moc 3,5 kW. Pozwala ona na szybkie schłodzenie pomieszczenia w którym się przebywa. Klimatyzator przenośny to gwarancja kojącego chłodu, w szybkim czasie.

Energooszczędność

Produkt posiada klasę energetyczną A/A++. Oznacza to, że użytkowanie klimatyzatora nie jest kosztowne. Pozwala to na realną oszczędność.

Cztery funkcje w jednym

Klimatyzator Dimplex  nie posiada tylko funkcji chłodzenia. Jego dodatkowe funkcje pozwalają na użytkowanie urządzenia nie tylko w gorące dni.

Funkcja chłodzenia 

To podstawowa funkcja urządzenia. Zapewnia uzyskanie przyjemnej temperatury w krótkim czasie i niewielkim kosztem.

Funkcja osuszania

Ta funkcja umożliwia osuszenie powietrza do 60l na dobę. Dzięki tej funkcji, nie trzeba będzie martwić się o zbyt dużą wilgoć w pomieszczeniu która jest czynnikiem powodującym pleśń, powstawanie grzybów czy szkodliwych dla zdrowia bakterii. W Twoim domu już nie będzie duszno.

Funkcja cyrkulacji powietrza

Pozwala ona na wentylacje powietrza w pomieszczeniu bez zmiany temperatury. Funkcja ta pozwala na uzyskanie świeżego powietrza, a co za tym idzie oczyszczenie powietrza, co jest dobrym wyjściem dla alergików i osób podatnych na wirusy bądź bakterie. Utrzymywanie odpowiedniej cyrkulacji powietrza jest ważne dla zdrowia.

Funkcja grzewcza

Podczas zimy i chłodniejszych dni, klimatyzatora można używać jako urządzenie grzewcze. Jego moc 3,5 kW zapewni dobre dogrzanie pomieszczenia, przy czym koszta będą mniejsze niż w przypadku używania grzejników elektrycznych.

Ekologiczny czynnik chłodniczy

Klimatyzator posiada czynnik chłodniczy R290. Jest on ekologiczny, przyjazny dla środowiska i dla naszego zdrowia. Posiada atest Narodowego Instytutu Zdrowia Fizycznego.

W klimatyzatorach do chłodzenia powietrza wykorzystywany jest czynnik chłodzący. Warto zwracać uwagę na to, z jakim czynnikiem chłodniczym wybiera się klimatyzatory do domu, ponieważ ​źle dobrane czynniki mogą być nieprzyjazne dla środowiska bądź toksyczne. ​Ważne jest, by kierować się aktualnymi certyfikatami.

Zalety urządzenia:

 - 4 tryby pracy,

 - panel sterowania z wyświetlaczem,

 - 3 stopniowa regulacja prędkości wentylatora,

 - zakres regulacji temperatury w trybie chłodzenia od 17 °C do 30 °C,

 - nowoczesny pilot zdalnego sterowania z wyświetlaczem,

 - programator czasowy 0-24h (włączanie/wyłączenie urządzenia).

 - funkcja sleep,

 - tryb chłodzenia z automatycznym odprowadzaniem skroplin,

 - wąska obudowa, która umożliwia umieszczenie w urządzania ciasnych pomieszczeniach,

 - wbudowane kółka ułatwiające przemieszczenie,

 - możliwość umieszczenia urządzenia na zewnątrz z rurą wyprowadzoną do środka.

Specyfikacja:

Max. zużycie energii - chłodzenie, ogrzewanie:

1480 W, 1300 W

Wydajność chłodnicza/grzewcza:

3500 W / 12000 BTU

Zakres regulacji temperatury chłodzenia, grzania:

od 17°C - 30°C , od 15-25°C

Przepływ powietrza:

450 m³/h

Wydajność osuszania:

do 60 l/24h

Koszt 1h pracy urządzenia:

ok. 91 gr

Długość rury odprowadzającej:

130 cm

Wymiary:

300 x 505 x 778 mm

Wodoodporność:

IP4X

Gwarancja producenta:

2 lata

Waga:

29,5 kg

Masz pytania?

Zadzwoń.

Zrobimy wszystko aby spełnić Twoje oczekiwania.

Opis

Moc (kW)
3,5

Specyficzne kody

Nowy produkt

Produkty powiązane: Zobacz kolejne 10 produktów z tej kategorii:

Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło