Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Dowiedz się jak je wyłączyć. Polityka prywatności.
zamknij

realizacja zamówień
Zwroty i wymiany

Jeśli jesteś konsumentem (nie firmą) - co do zasady przysługuje Ci prawo do odstąpienia od zawartej na odległość umowy. Od umowy można odstąpić w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki.
Aby odstąpić od umowy należy wysłać "oświadczenie o odstąpieniu od umowy" (poniżej wzór) np. poprzez wiadomość e-mail przesłaną na adres: biuro@epiecyki.pl. W formularzu należy podać rachunek bankowy na który ma zostać przelana zwracana kwota oraz dołączyć dowód zakupu (paragon).
Zwracany towar należy wysłać max 14 dni od złożenia oświadczenia na adres: Józef Kwoka Firma Usługowo-Handlowa, ul. Piłsudskiego 45, 34-100 Wadowice

Formularz odstąpienia od umowy

Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje przy zakupach na firmę oraz konsumentowi w przypadku gdy przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb,

Promocja, 30 dni na zwrot towaru!

Wydłużamy czas zwrotu towarów do 30 dni. Podczas zakupu w sklepie internetowym epiecyki.pl, klient ma możliwość zwrotu produktu do 30 dni od daty zakupu bez podania przyczyny. Produkt musi być w stanie nienaruszonym, w oryginalnym opakowaniu i bez śladów użytkowania. Promocja działa na takich samych zasadach jak prawo do odstąpienia umowy. Należy wypełnić podany wyżej ,,formularz odstąpienia od umowy'' i przesłać go na adres email sklepu bądź adres pocztowy. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje przy zakupach przez firmę oraz w przypadku produktów na zamówienie bądź wymiar.

Reklamacje

W przypadku gdy zakupiony u nas towar okaże się wadliwy, Klient ma prawo go zareklamować. Reklamację najlepiej złożyć na adres e-mail: biuro@epiecyki.pl lub drogą pocztową na adres Józef Kwoka Firma Usługowo-Handlowa, ul. Piłsudskiego 45, 34-100 Wadowice

Dział obsługi skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub mailowo w celu ustalenia dalszej procedury reklamacyjnej informując na jaki adres ma zostać odesłany towar.

Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło
100% kupujących poleca tego sprzedawcę
103 0 z ostatnich 12 miesięcy
Średnia z 103 ocen sprzedaży:
  • Zgodność z opisem 5
  • Koszt wysyłki 5
  • Obsługa kupującego 5
  • Bardzo dobry kontakt. Dziękuję za szybką wysyłkę. Pozdrawiam.

  • Polecam

  • Polecam zgodne z opisem !!

  • Super szybka dostawa produkt zgodny z opisem.

  • Bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą. Wskutek opóźnień u dostawcy towar nie mógł być szybko wysłany, ale otrzymałem pełną informację na ten temat. Polecam sprzedawcę!!!