Odkurzacz kominkowy CENERILL

Odkurzacz kominkowy CENERILL

239,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 2 - 14 dni

Odkurzacz kominkowy CENERILL - wystarczy włączyć urządzenie i w kilka chwil zimny popiół z wkładu kominkowego zostanie odkurzony. 

Ilość
Dostępny

 

Bezpieczne zakupy

 

Proste zasady zwrotu

 

Darmowa dostawa dla każdego zamówienia!

Odkurzacz kominkowy CENERILL

 

Tradycyjny odkurzacz nie nadaje się do czyszczenia z popiołu wkładów kominkowych oraz pieców wolnostojących opalanych drewnem. Przystawka do odkurzacza używana w połączeniu z domowym odkurzaczem przez długi czas była jedynym praktycznym rozwiązaniem. Na szczęście już nie ma potrzeby używania domowego odkurzacza do czyszczenia kominków.

 

Odkurzacz kominkowy Cenerill to najlepsze rozwiązanie. Wystarczy włączyć urządzenie i w kilka chwil zimny popiół z wkładu kominkowego zostanie odkurzony. Koniec z pyłem unoszącym się w mieszkaniu. Czyszczenie kominka staje się dziecinnie proste. W celu zachowania bezpieczeństwa z kominka można usuwać wyłącznie zimny popiół. Podczas opróżniania pojemnika należy pędzelkiem lub szczoteczką oczyścić filtr wstępny. To wszystko. Odkurzacz jest gotowy do dalszego użytkowania. Kiedy moc odkurzacza zauważalnie słabnie, oznacza to konieczność wyczyszczenia filtrów. Należy opróżnić pojemnik z popiołu, zdjąć filtr wstępny i HEPA i wyczyścić je pod bieżącą, chłodną wodą. Częstotliwość czyszczenia i wymiany filtrów jest zależna od użytkowania odkurzacza. Filtry są dostępne w naszej ofercie jako części zamienne.

 

Zalety odkurzacza:

 

  • dwa filtry (wstępny i HEPA) gwarantują optymalne przefiltrowanie popiołu

  • długość rury oraz końcówki pozwala na wygodne odkurzenie całego paleniska

  • zbiornik o pojemności 18 litrów

  • odpinana pokrywka umożliwia łatwy i szybki dostęp do pojemnika

  • przewód zasilający o długości 150 cm pozwala na podłączenie urządzenia do gniazdka bez użycia przedłużacza.

 

UWAGA !!!

Odkurzacz przeznaczony jest do zbierania wyłącznie zimnego popiołu. Użycie odkurzacza kominkowego do zbierania ciepłego popiołu lub  zawierającego resztki żaru grozi uszkodzeniem urządzenia.

  

Zasilanie: 230 V

Noc silnika: 800 W

Pojemność: 18 l

Kraj produkcji: Włochy

Specyficzne kody

Produkty powiązane: Zobacz kolejne 10 produktów z tej kategorii:

Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło