Biokominki

Biokominki to urządzenia, które cieszą się w ostatnich latach bardzo dużą popularnością. Tego typu instalacje pasują doskonale do pomieszczeń, które utrzymane zostały w stylu nowoczesnym oraz dedykowane są osobom wrażliwym na dobro środowiska naturalnego. Do ich cech charakterystycznych zaliczyć należy przede wszystkim: ekstrawagancki wygląd oraz możliwość zainstalowania w dowolnie wybranym przez siebie miejscu – nawet w bloku, na tarasie czy balkonie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy bogaty wybór eleganckich biokominków. Jesteśmy przekonani, że znajdą u nas Państwo model, który odpowiadać będzie wszystkim Waszym potrzebom i oczekiwaniom. 

Czym są biokominki? 

Biokominki to nowoczesne urządzenia grzewcze, w których spalanie odbywa się przy użyciu biopaliwa. W przeciwieństwie do klasycznych kominków na pellet czy drewno nie emitują one  dymu i nie produkują popiołu. Biokominki pełnią przede wszystkim funkcję dekoracyjną. Tego typu urządzenia charakteryzują się wyjątkowo bezpieczną konstrukcją oraz są łatwe w użytkowaniu. Można je montować w miejscach, które nie posiadają podłączenia do przewodów kominowych. 

Wszystkich Państwa zainteresowanych naszą ofertą biokominków – zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy szczegółowych informacji na temat dostępnych produktów i pomożemy w wyborze najlepszego z nich. 

Przepraszamy za niedogodności.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

search
Zacznij szukać ...

Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło
95.7% kupujących poleca tego sprzedawcę
69 3 z ostatnich 12 miesięcy
Średnia z 72 ocen sprzedaży:
  • Zgodność z opisem 4.9
  • Koszt wysyłki 5
  • Obsługa kupującego 4.8
  • Wszystko ok

  • Ok.

  • Ok.