Elektryczne wkłady kominkowe

Elektryczne wkłady kominkowe to nowoczesne rozwiązanie, pozwalające na ogrzewanie pomieszczeń bez potrzeby wykorzystywania przy tym paliwa stałego. To komfortowe rozwiązanie, które pozwala cieszyć się tradycyjnym urokiem kominka zarówno w domu, jak i mieszkaniu w bloku czy apartamencie. Istnieją również  elektryczne kominki, które nie posiadają funkcji grzewczych. Ich jedynym celem jest stworzenie wyjątkowej atmosfery, którą można zachować niezależnie od pory roku. To doskonałe produkty dla osób chcących wprowadzić nastrojowy klimat możliwy do uzyskania tylko przy pomocy kominka – zarówno w domu, jak i w hotelowych pokojach i holach, ośrodkach Spa czy restauracjach.

Bezpieczeństwo, estetyka i ciepło kominka elektrycznego

Jedną z głównych zalet elektrycznych wkładów kominkowych jest pełne bezpieczeństwo działania. Nie występuje przy nich ryzyko zagrożenia pożarem, które istnieje w przypadku korzystania z tradycyjnych kominków. Zależnie od typu kominków elektrycznych, wykorzystywana jest technologia hologramu, płomienia 3D lub podświetlenia pary wodnej przy pomocy oświetlenia LED, które dają złudzenie realistycznego ognia. To doskonały dodatek do wystroju wnętrza salonu, przywodzący na myśl prawdziwe ciepło domowego ogniska, przy którym można relaksować się wieczorem. W wielu dostępnych w naszej ofercie modelach iluzji dopełnia symulacja dźwięku płomienia i strzelających iskier. Można je zamontować niemal wszędzie. Mogą znaleźć swoje miejsce bezpośrednio w ścianie, klasycznie tak, jak zwykły kominek lub być urządzeniami wolnostojącymi. Sterowanie elektrycznymi wkładami kominkowymi jest bardzo wygodne i odbywa się przy pomocy pilota lub panelu sterowania, które odpowiadają za kontrolę temperatury, wyświetlania płomienia czy dźwięku. 

Jeżeli marzą Państwo o własnym kominku, jednak nie chcą lub nie mogą zamontować kominka na pellet czy drewno, kominkowe wkłady elektryczne doskonale zajmą ich miejsce.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło