Kominki na pellet z płaszczem wodnym

Szukacie sklepu internetowego z kominkami z płaszczem wodnym? W E-Piecyki przygotowaliśmy dla was bogaty wybór urządzeń wykorzystujących tę technologię. To wysokiej klasy urządzenia, zaprojektowane przez znających się na rzeczy inżynierów i designerów, wyprodukowane przez cenione na rynku C.O. firmy. Ich estetyczne wykończenie bazujące na najnowszych trendach wystroju wnętrz pozwala na stworzenie z nich prawdziwej ozdoby salonu. Co jednak najsilniej przemawia za wyborem właśnie tych pieców? Wydajność i koszty ogrzewania.

Automatyka źródłem oszczędności

Kominki na pellet z płaszczem wodnym pozwalają na uzyskanie znaczących oszczędności przy dużej sprawności. Zastosowana w nich nowoczesna automatyka oznacza dla użytkowników wymierne korzyści. Dzięki niej obsługa kominków jest w znacznym stopniu bezobsługowa. Co więcej, dzięki temu możliwe jest optymalne spalanie pelletu, co przekłada się na rozsądniejsze zużycie paliwa przy maksymalnej wydajności. To z kolei bezpośrednio wpływa na mniejsze koszty ogrzewania. Zastosowanie płaszcza wodnego w instalacji C.O. pozwala ogrzać wszystkie pomieszczenia w budynku, a także podgrzanie C.W.U. Ogrzana przez kominek woda dostaje się do wymienników ciepła, a te z kolei oddają ciepło do pomieszczenia. Dzięki temu kominki te mogą stanowić jedyne źródło ciepła w domu, często jednak sprawdzają się w roli wparcia dla innych urządzeń grzewczych, w tym kotłów.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że kominki na pellet z płaszczem wodnym znajdujące się w prezentowanym asortymencie spełni wasze oczekiwania. W razie potrzeby nasi specjaliści są zawsze do Państwa dyspozycji.

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło