Wkłady kominkowe z płaszczem wodnym

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą wkładów kominkowych z płaszczem wodnym. Na ten asortyment dostępny w naszym sklepie internetowym znajdują się różnorodne urządzenia, przystosowane do zaspokajania potrzeb grzewczych różnych domów. To wysokiej jakości sprzęt, wykazujący się łatwą obsługą, dobrą sprawnością i wydajnością. Dlaczego jednak warto postawić właśnie na wkłady kominkowe z płaszczem wodnym?

Przewaga kominków z płaszczem wodnym

Wkłady kominkowe z płaszczem wodnym wyraźnie różnią się od innych konstrukcji wkładów. Mają wbudowany zbiornik na wodę, która odbiera ciepło wytwarzane przez spalane drewno. To za jej pomocą energia spalania transportowane jest do kaloryferów, z których pomocą ciepło rozprowadzane jest po pomieszczeniach w domu. I tu pojawia się przewaga tego rozwiązania. Największym atutem wkładów kominkowych z płaszczem wodnym nad innymi rodzajami urządzeń grzewczych jest możliwość jednoczesnego ogrzewania wielu pomieszczeń w domu oraz podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Co więcej, przy zachowaniu w instalacji pewnych środków ostrożności możliwa jest współpraca kominka z płaszczem wodnym z innymi źródłami ciepła. Dzięki zamontowaniu w instalacji m.in. zaworów trójdrogowych i wężownic schładzających taki kominek może pracować zamiennie lub jednocześnie z piecami akumulacyjnymi czy kotłami gazowymi.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i poszczególnymi wkładami kominkowymi. Z chęcią przedstawimy szczegóły dotyczące poszczególnych marek i modeli. 

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Aktywne filtry

Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło