Wkłady kominkowe

Klientom naszego sklepu oferujemy bogaty wybór wkładów kominkowych, wykonanych z najwyższej jakości blachy stalowej lub żeliwa. Niektóre z dostępnych modeli wyposażone zostały w szyber, który ułatwia regulowanie pracy urządzenia. Instalacja wkładu kominkowego to gwarancja bezproblemowego dogrzania każdego pomieszczenia – nawet tego charakteryzującego się dużą powierzchnią użytkową. Oferujemy wydajne wkłady z płaszczem wodnym, dzięki którym będą mogli Państwo ogrzać – znajdującą się w instalacji c.o. – wodę. Znajdziecie u nas także wkłady gazowe lub elektryczne, które charakteryzują się wyjątkowym komfortem korzystania oraz łatwą pielęgnacją. 

Zalety wkładów kominowych 

Do największych zalet wkładów kominowych zaliczyć należy ich łatwą pielęgnację. Są one proste w czyszczeniu. Jedyne co powinien zrobić użytkownik chcący zachować urządzenie w dobrym stanie, to regularnie przecierać jego powierzchnię delikatnie zwilżoną ściereczką. Warto również zaznaczyć, że istnieje dowolność w doborze obudowy. Oznacza to, że klient może w dowolny sposób łączyć poszczególne modele wkładów z odpowiadającymi jego gustowi zabudowami

kłady kominkowe sprawdzą się świetnie w przypadku osób, które cenią sobie wygodę i funkcjonalność. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą ściennych kominków elektrycznych!

Jest 79 produktów.

Pokazano 1-50 z 79 pozycji

Aktywne filtry

Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło