Internetowy sklep z kominkami wolnostojącymi

Kominki wolnostojące od lat cieszą się ogromną popularnością wśród klientów naszego sklepu. Te praktyczne urządzenia spełniają nie tylko funkcję grzewczą, ale i ozdobną. Odpowiednio dobrane podkreślają charakter wnętrza oraz sprawiają, że pomieszczenie staje się cieplejsze i bardziej przytulne. Kominki wolnostojące są doskonałą alternatywą dla swoich klasycznych odpowiedników. Charakterystyczna jest dla nich: nieskomplikowana budowa oraz łatwy montaż. W naszej ofercie dostępne są m.in. designerskie kominki kaflowe, które sprawdzą się doskonale w pomieszczeniach utrzymanych w stylu vintage, jak również wygodne w użytkowaniu kominki gazowe czy elektryczne.

Jak wybrać odpowiedni model kominka wolnostojącego?

Kominki wolnostojące dostępne są obecnie w wielu różnych wariantach, np. narożnych lub z funkcją doprowadzenia powietrza z zewnątrz. W ostatnich latach największą popularnością cieszą się jednak kominki wolnostojące z płaszczem wodnym. Tego typu rozwiązania są doskonałą alternatywą dla klasycznych pieców, ponieważ pozwalają na szybkie podgrzanie wody. Kominki z płaszczem wodnym zaliczane są do produktów stosunkowo tanich i prostych w codziennej obsłudze. To, jaki kominek sprawdzi się najlepiej w konkretnym przypadku, zależy przede wszystkim od indywidualnych wymagań klienta. Jeżeli nie są Państwo pewni, w który model warto zainwestować – zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy Wam pomocy podczas doboru odpowiedniego urządzenia.

Rodzaje kominków wolnostojących

Na rynku, podobnie jak w naszej ofercie, istnieje klika rodzajów kominków wolnostojących. Jakie zatem konkretnie urządzenia możemy wyróżnić? Do odmian kominków wolnostojących zaliczamy jednostki:

  • powietrzne,
  • z płaszczem wodnym,
  • gazowe.

Konstrukcja pierwszych z wymienionych umożliwia ogrzewanie wielu pomieszczeń. Odbywa się to poprzez specjalnie zaprojektowany system kanałów, którymi transportowane jest podgrzane przez źródło ciepła powietrze. Urządzenia z płaszczem wodnym są jednymi z najczęściej wybieranych przez Klientów produktów. Wynika to przede wszystkim z ich funkcjonalności, ponieważ jednostka może być wykorzystywana do podgrzewania wody znajdującej się w instalacji centralnego ogrzewania lub jego odmiany podłogowej. Jeśli chodzi o kominki gazowe to tego rodzaju produkty są przede wszystkim komfortowe. Do ich działania niezbędne jest bowiem wyłącznie przyłącze gazowe, dlatego urządzenia te są niemal całkowicie bezobsługowe. Warto również podkreślić, że kominki zasilane gazem nie wymagają czyszczenia paleniska.

Jest 101 produktów.

Pokazano 1-50 z 101 pozycji

Aktywne filtry

Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło