Piec akumulacyjny DuoHeat Dimplex - Duo 300n 1

Piec akumulacyjny DuoHeat Dimplex - Duo 500n 2,6 kW

2 530,00 zł
Brutto
  • Czas wysyłki: 3-7 dni robocze

Piec akumulacyjny DuoHeat z dodatkowym promiennikiem i sterowaniem elektronicznym Dimplex - Duo 500n 2,6 kW

   

DuoHeat – inteligentne wykorzystanie energii Piece akumulacyjne DuoHeat cechują się doskonałym wykorzystaniem energii. Wykorzystują unikalne połączenie dwóch oddzielnych lecz uzupełniających się źródeł ciepła: modułu akumulacyjnego i panelu promiennikowego, dzięki nim urządzenia działają niezwykle sprawnie, oszczędnie i niezawodnie. Stałą temperaturę pomieszczenia zapewnia ogrzewanie promiennikowe – panel grzewczy o niskiej mocy zainstalowany w przedniej części pieca i kontrolowany przez elektroniczny termostat. W razie potrzeby panel ten szybko podwyższa temperaturę pomieszczenia do komfortowego poziomu. Jest on jednocześnie uzupełnieniem podstawowego ogrzewania pochodzącego z modułu akumulacyjnego, gdzie ciepło wytwarzane jest dzięki energii elektrycznej pobieranej podczas taniej taryfy nocnej

 

Maksymalna wydajność oraz oszczędność pieców akumulacyjnych DuoHeat jest możliwa dzięki w pełni automatycznej kontroli wytwarzania ciepła przez oba źródła. Urządzenie indywidualnie i nieustannie kontroluje temperaturę pomieszczenia oraz w inteligentny i precyzyjny sposób dostosowuje ilość ciepła wydzielanego z promiennikowego i akumulacyjnego modułu grzewczego. W ten sposób łatwo zostaje utrzymana temperatura, któ- rą użytkownik wybrał za pomocą łatwego w obsłudze elektronicznego regulatora. W ciągu dnia, znaczna część zapotrzebowania na ciepło będzie zaspokajana z zapasów energii pochodzącej z taniej taryfy nocnej. Jeżeli zajdzie potrzeba utrzymania zadanej, temperatury, panel promiennikowy zadziała automatycznie.

 

Piec transportowany jest na palecie oddzielnie obudowa, oddzielnie cegły magnezytowe, grzałki).

 

Piec wymaga złożenia w miejscu pracy !!!

 

DuoHeat – wybrane zalety

 

3 modele o mocy w zakresie 0,38-0,54 kW.

 

  1. 1. Blok akumulacyjny – ogniwa magnezytowe dużej gęstości gromadzące wewnątrz energię cieplną. Moduł akumulacyjny z zestawem grzałek o mocy 1,3-2,6 kW (zależnie od modelu).

  2. 2. Panel promiennikowy złożony z cienkiej warstwy przewodów grzejnych przymocowanych od wewnątrz do przedniej ściany obudowy pieca.

  3. 3. Elektroniczny sterownik, sterowanie za pośrednictwem panelu dotykowego LED umieszczonego w górnej części obudowy.

  4. 4. Moduł ładowania bloku akumulacyjnego współpracujący z elektronicznym czujnikiem temperatury pomieszczenia. Stalowa obudowa lakierowana proszkowo

  

Dane techniczne:

 

Model: DuoHeat 500n 2,60kW DIMPLEX
Moc grzałek (kW) / promiennik: 2,60 kW /0,54 kW
Zasilanie: 230V
Wymiary (szer x wys x gł): 1060 x 712 x 130 mm
Masa całkowita:
124 kg
Ilość cegieł (pakietów kolli): 8
Gwarancja: 3 lata
Wydajność  - słabe ocieplenie: 12 m2
Wydajność  - średnie ocieplenie: 14-18 m2
Dimplex
5 Przedmioty

Specyficzne kody

Brak recenzji użytkowników.

Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło