Piec akumulacyjny Dimplex - VFMi 20 2kW + termostat

Piec akumulacyjny Dimplex - VFMi 40 4 kW + termostat

3 130,00 zł
Brutto
 • Czas wysyłki: 2-5 dni robocze

Piece akumulacyjne serii VFMi to podstawowa linia ogrzewaczy w ofercie Dimplex. Są to urządzenia zapewniające optymalny pobór energii wyposażone w termomechaniczny pomiar temperatury. Wszystkie piece z serii standardowej charakteryzuje kompaktowa budowa, nowoczesne wzornictwo i cicha praca. Podobnie jak w innych piecach akumulacyjnych z rozładowaniem dynamicznym, również w urządzeniach Dimplex serii VFMi ciepło oddawane jest do otoczenia w obiegu wymuszonym przez wbudowany cichy wentylator promieniowy, który w miarę potrzeby wydmuchuje ciepłe powietrze z pieca do pomieszczenia. Zaawansowane opcje sterowania zapewniają bardzo wysoki komfort cieplny w pomieszczeniach oraz oszczędną eksploatację.

 

Piec akumumulacyjny Dimplex pobiera prąd w drugiej taryfie (tańsza energia*) co daję duże oszczedności w stosunku do tradycyjnego ogrzewania elektrycznego

 

*w zależności od dostawcy energii

 

Piece akumulacyjne serii VFMi, posiadają szeroki wybór akcesoriów, które zwiększają możliwości zastosowań tych urządzeń, zapewniając równocześnie optymalny pobór energii, a co za tym idzie zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych całego systemu ogrzewania akumulacyjnego. Gamę modeli tworzy aż 21 urządzeń o mocy od 1,25 do 9,0 kW – wszystkie wyposażone w wysokiej jakości, neutralną dla powietrza izolację termiczną wermikulit (Microtherm®). Sterownik daje możliwość bezstopniowego wyboru poziomu naładowania w trybie pracy ze zdalnym sterowaniem centralnym i automatyką pogodową. Rozładowaniem pieca można sterować za pomocą opcjonalnych regulatorów temperatury i programatorów tygodniowych do zabudowy w piecu lub zewnętrznych – do montażu na ścianie

 

Termostat elektroniczny programowalny GRATIS

 

Dane techniczne:

 

Model: VFMI 40 DIMPLEX
Moc grzałek (kW): 4,0 kW
Zasilanie:
400V*
Wymiary (szer. x wys. x gł.), mm: 926 x 672 x 250 mm
Masa całkowita: 175 kg
Ilość cegieł (pakietów kolli): 8
Gwarancja: 3 lata
Wydajność  - słabe ocieplenie: 20 m2
Wydajność - średnie/super ocieplenie: 25-35 m2

 

*zasilanie grzałek pieca 400V poprzez stycznik z zegarem !!! zgodnie z czasem drugiej taryfy

 

Aby wykorzystać tańszą taryfę prądową trzeba posiadać licznik dwutaryfowy . Piec jest urządzeniem instalowanym.Jego podłączenie powinien wykonać elektryk z uprawnieniami.

 

Piec wymaga złożenia w miejscu pracy !!!

 

Piec transportowany jest na palecie oddzielnie obudowa, oddzielnie cegły magnezytowe, grzałki). Piec wymaga złożenia w miejscu pracy !!!

 

ZALETY:

 

 • - Kompaktowa budowa – głębokość 25 cm.
  - Wysokiej jakości, neutralna dla powietrza i łatwa w montażu izolacja termiczna wermikulit (Microtherm®).
  - Jednolity format cegieł (Kolli 25).
  - Wydajny, cichy wentylator promieniowy rozprowadzający ciepło po pomieszczeniu.
  - Bezstopniowy wybór poziomu naładowania w trybie pracy ze zdalnym sterowaniem centralnym i automatyką    pogodową lub 3-stopniowy z manualnym regulatorem wbudowanym w piecu.
  - Sterowanie rozładowaniem pieca za pomocą zewnętrznych naściennych lub wbudowanych w piec regulatorów temperatury
  - Współpraca z regulatorami AC

 

Dimplex
10 Przedmioty

Specyficzne kody

Brak recenzji użytkowników.

Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło