Oczyszczacz powietrza Warmtec - AP1000W

Oczyszczacz powietrza Warmtec - AP1000W

3 999,00 zł
Brutto
 • Czas wysyłki: 2-7 dni robocze

Oczyszczacz powietrza AP1000W

 

WARMTEC AP1000W to najmocniejszy oczyszczacz na rynku - wydajność przepływu powietrza przez filtry sięga 1000 m³/h. Oczyszczacz AP1000W doskonałe rozwiązanie dla osób uskarżających się na dolegliwości związane z coraz powszechniejszym zjawiskiem smogu, a szczególnie dla alergików, astmatyków, palaczy. Poczuj się dobrze w domowym zaciszu dzięki skutecznej barierze w postaci oczyszczacza powietrza AP1000W z innowacyjną technologią podwójnej filtracji Bi-Active Plus.

 

Zalety oczyszczacza powietrza AP1000W:

 

 • - największa wydajność na rynku - do 1000 m³/h,

 • - technologia podwójnej filtracji Bi-Active Plus,

 • - 6-stopniowy proces poprawy jakości powietrza,

 • - niskie koszty filtrów (filtr wstępny, kaseta filtracyjna),

 • - powierzchnia oczyszczania do 120m2,

 • - dotykowy panel sterujący,

 • - laserowy czujnik monitorujący poziom zanieczyszczenia,

 • - kolorymetryczny wskaźnik jakości powietrza,

 • - jonizator,

 • - energooszczędne diody UV,

 • - 6-stopniowa regulacja wentylatora,

 • - funkcja timera,

 • - tryb snu

 • - wskaźnik wymiany filtrów,

 • - blokada rodzicielska.

 

Dane techniczne:

 

Model: AP1000W
Zasilanie: ~230
Zużycie energii: 120 W
Powierzchnia oczyszczania: do 120 m²
Rodzaj czujnika: laserowy
Ilość etapów poprawy jakości powietrza: 6 (system podwójnej filtracji)
Filtr wstępny: tak (2 szt.)
Filtr HEPA: tak (4 szt.)
Filtr węgla aktywowanego: tak (2 szt.)
Filtr fotokatalityczny: nie
Lampa UV: tak (energooszczędne diody)
Jonizator: tak
Nawilżanie powietrza: nie
Wydajność max.: do 1000 m³/h
Wydajność jonizatora: 10 mln/cm³
Usuwanie pm 2,5: 99,97%
Usuwanie formaldehydu: 96,2%
Usuwanie drobnoustrojów: 97,6%
Regulacja pracy wentylatora: 6-stopniowa
Min. poziom głośności (w trybie uśpienia): 30 dB
Max. poziom głośności: 55 dB
Wymiary (szer. x wys. x gł.): 37,8 x 77,5 x 37,5 cm
Pilot w zestawie: nie
Waga: 14,3 kg
Gwarancja: 36 miesięcy

 

Oczyszczacz AP 1000W posiada 6-stopniowy proces poprawy jakości powietrza:

 

1. Filtr wstępny zatrzymuje  większe zanieczyszczenia tj. kurz, włosy i sierść. Filtr wstępny można płukać lub odkurzać - nie trzeba go wymieniać. .

 

2. Filtr HEPA H13 (pierwszy) zatrzymuje co najmniej 99,97% cząstek o wielkości 0,3 µm oraz do 95% cząstek od 0,1 do 0,3 µm. Większość bakterii ma rozmiary między 0,35-10 µm, . H13 zatrzymuje też roztocza, wirusy, grzyby i wiele innych drobnych cząstek niewidocznych gołym okiem.

 

3. Filtr węgla aktywnego  jest jednym z najwydajniejszych filtrów węglowych . Mikroporowata struktura węgla wiąże związki chemiczne (np. formaldehyd), metale ciężkie zawieszone w powietrzu oraz niektóre gazy.Filtr węgla aktywnego eliminuje też nieprzyjemne zapachy

 

4. Filtr HEPA H13 (drugi) - uzupełniia procesu filtracji

 

5. Energooszczędne diody UV niszczą struktury organiczne DNA i RNA bakterii i wirusów, które nie zostały wychwycone na poprzednich filtrach. Światło UVC o długości fali 254 nm, które stosuje producent Warmtec, ma najsilniejszeoddziaływanie na organizmy żywe, przez co skutecznie niszczy bakterie i wirusy.

 

6. Jonizator powietrza, generuje jony ujemne. Odświeżają powietrze.Jony naładowane ujemnie przyciągają dodatnie cząstki (np. kurz, pył) tworząc większe algomeraty, które nie są w stanie utrzymać się w powietrzu i wytrącają się. Jonizator w oczyszczaczu AP350W dystrybuuje 10 mln cząsteczek na każdy cm3 .

 

Oczyszczacz powietrza AP1000W to najwydajniejszy oczyszczacz powietrza wśród oferty Warmtec (wydajność oczyszczania = 1000 m3/h). Urządzenie poprawia jakość powietrza w pomieszczeniach do 120m2. Oprócz wyjątkowo sprawnej filtracji zanieczyszczonego powietrza, AP1000W posiada funkcję jonizatora i energooszczędne diody UV. 6-stopniowy proces poprawy jakości powietrza usuwa kurz, pyłki roślin, drobnoustroje, roztocza, smog i szkodliwe związki chemiczne ze skutecznością bliską 99,97%.

 

Urządzenie wyposażono w technologię podwójnej filtracji Bi-Active Plus, dzięki której proces filtracji przebiega 2-krotnie szybciej i sprawniej w stosunku do klasycznej technologii oczyszczania.

 

Oczyszczacz AP1000 jest kompleksowym urządzeniem, które szczególnie dba o zdrowie i komfort życia alergików, astmatyków, palaczy, oraz osób uskarżających się na dolegliwości związane z coraz powszechniejszym zjawiskiem smogu.

 

Gdzie stosuje się oczyszczacz powietrza AP1000W?

 

 • - pomieszczeniach typu "open space",

 • - biurach i urzędach,

 • - mieszkaniach do 120m2,

 • - firmach usługowych,

 • - przedszkolach i żłobkach.

 

Cyfrowy wyświetlacz

 

Zaletą oczyszczacza AP1000 jest wbudowany cyfrowy wyświetlacz i wysoce precyzyjny czujnik laserowy, który mierzy poziom pyłu zawieszonego PM2,5 w pomieszczeniu, a wynik pokazuje na cyfrowym wyświetlaczu. Dodatkowo urządzenie wyposażono w program informujący użytkowników o potrzebie wymiany filtra.

 

System podwójnej filtracji Bi-Active Plus

 

Innowacyjna technologia Bi-Active Plus filtruje powietrze w pomieszczeniu 2 x szybciej i 2 x dokładniej niż klasyczny oczyszczacz. AP1000W został wyposażony w dwa zestawy filtrów; każdy z nich zamontowany jest po przeciwległej stronie obudowy. Powietrze wpływa do urządzenia przez dwie niezależne, równoległe do siebie kratki wlotowe. Dzięki temu w czasie jednego cyklu oczyszczania AP1000W filtruje dwa razy większą objętość powietrza niż klasyczny oczyszczacz. Dodatkowo podwojona powierzchnia filtrów HEPA daje gwarancję maksymalnej ochrony przed drobnoustrojami chorobotwórczymi, alergenami i smogiem.

 

Inteligentne zarządzanie

 

Za pomocą wbudowanego, precyzyjnego czujnika laserowego urządzenie jest w stanie natychmiast sprawdzić aktualną jakość powietrza. Po skończonym procesie oczyszczania urządzenie automatycznie przełącza się na oszczędny tryb pracy. Możliwe jest zaprogramowanie czasu wyłączenia oczyszczacza, aby zapobiec niepotrzebnemu zużyciu energii.

 

Bezpieczeństwo użytkowników

 

Urządzenie posiada wbudowany bezpiecznik, który automatycznie odcina dopływ prądu w przypadku wykrycia usterki lub awarii. Zadbano też o bezpieczeństwo dzieci – jeśli przednia pokrywa oczyszczacza zostanie otworzona, urządzenie automatycznie wyłączy się, co chroni dzieci przed dostępem do pracującego wentylatora zamontowanego wewnątrz obudowy. Oczyszczacz posiada wbudowany czujnik przechyłu – w przypadku przewrócenia urządzenia, zasilanie zostaje automatycznie odcięte.

 

Warmtec
5 Przedmioty

Specyficzne kody

Brak recenzji użytkowników.

Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło