Piec kominek wolnostojący płytą do gotowania - Hera 7 kW

MBS

Nowy produkt

  • Czas wysyłki: 3 dni robocze

Więcej szczegółów

1 549,00 zł brutto

5 Sztuk

Piec kominek wolnostojący z płytą do gotowania - Hera

 

Wolnostojący piec kominkowy HERA o mocy 7 kW to bardzo wydajny piec kominkowy, wykonany z wysokiej jakości stali. Piec jest w stanie ogrzać powierzchnię do 70 m2. Największą zaletą pieca jest jego cena i jakość wykonania. Zastosowana w piecu żaroodporna szyba oraz system "czysta szyba" pozwalają cieszyć się wizją ognia. Piec jest wyposażony w stalową płytę grzewczą umożliwiającą podgrzewanie potraw oraz żeliwne drzwiczki. Za stosunkowo niską cenę otrzymują Państwo certyfikowany piec wysokiej jakości. Palenisko pieca jest wyłożone szamotem, który kumuluje ciepło powstałe podczas spalania, oddając je jeszcze długo po wygaszeniu pieca. Piec produkowany jest w trzech wersjach kolorystycznych : beżowy, czarny i biały.

 

Dzięki przystosowaniu pieca do spalania węgla o niższej kaloryczności (np. węgiel brunatny), mamy możliwość stosowania różnego rodzaju opałów: drewno, brykiet i węgiel. Wysoka sprawność pieca (89%) oraz system „dopalania spalin”, polegającego na zastosowaniu specjalnego deflektora cofającego spaliny do komory spalania, powodują, że piec ten jest bardzo efektywnym źródłem ciepła.

 

Dodatkowym atutem pieca jest wyjmowany popielnik ułatwiający czyszczenie komory spalania oraz pojemna półka pod paleniskiem np. na drewno oraz żeliwny ruszt – wytrzymały na bardzo wysokie temperatury.

   

Dane techniczne:

  

Moc nominalna (kW): 7 kW
Ogrzewana kubatura: 35 - 70 m2
Waga: 89 kg
Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 850 x 400 x 560 mm
Średnica wylotu spalin: 120 mm
Powietrze pierwotne: tak
Sprawność: 89 %
Średnie zużycie paliwa: 0,5 - 1,8 kg/h
Palenisko: płyty szamotowe
Paliwo: drewno, brykiet, węgiel niskokaloryczny
Zgodną z normą Ekoprojekt: tak
Kolor: czarny, biały, beżowy

 

 

30 innych produktów w tej samej kategorii: